Piu.net

Piu Entertainment

Kültür ve sanatın büyüsü…
 

Mısır ve Mezopotamya‘da saklı tarihin ilk uygarlıklarından günümüze insanlığın  ilacı... Alelade hayatlarımızı zenginleştiren, bakış açılarımızı alt üst eden, medeniyetlere ışık tutan, duygularımızı harekete geçiren en zarif ama en güçlü dürtü değil de nedir... 

Duygulara hitap eden hangi dil böylesine zamansız ve bir o kadar da evrenseldir. 

Zira savaş meydanlarının en zorlu anlarında göğe yankılanan ve yaralı ruhlara ilaç olan şiir, Romeo ile Juliet  de duygularına ortak olmamış mıdır…  Titanic batarken çalan orkestra müziğin her koşulda sonuna kadar devam edeceğini göstermemiş midir… İnsanlık var olduğu sürece duygular, duygular varolduğu sürece kültür ve sanatın ilhamı da varolmaya devam edecektir.

Piu Entertainment olarak en büyük tutkumuz bu evrensel dile tercüman olmak, yaptığımız her işte duygulara dokunarak kültür ve sanatın bu büyüsünü deneyimletebilmek.

Provalardaki telaş, kulisteki heyecan,açılan perde, sahnenin tozu, , alkışların sesi ve nihayet  yüzlerdekii gülümseme ya da yanaktan süzülen bir damla yaş…  

Piu ekibi olarak duygulardan ilham alıyor, her işimizi titizlikle planlıyor, global  bilgi birikimimiz ile unutamayacağınız anlar ve eşsiz deneyimler yaşatmak için tutkuyla üretiyoruz.

Müzik, tiyatro, opera, müzikal, dans ve sahne şovları gibi farklı disiplinlerden etkinliklere ve yapımlara imza atıyoruz. Londra merkezimiz ve İstanbul ofisimiz ile yerli ve uluslararası yeni yapımların oluşumunu ve operasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Küresel sanatçı ve gösteri ağımız ile kurumsal etkinlikler için benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Sanat merkezi yönetimi, festival düzenleme ve sergi programlamada dünya çapında seçkin bir rol üstleniyoruz.

Kültür ve sanat zehrini almış ekibimizle daima en iyisi için çalışıyoruz

İşlerimizden Bazıları: